Sınava Hazırlık Eğitim paketi

 SINAVA HAZIRLIK PAKET AÇIKLAMALAR (ÜCRET : 250 TL) ( ESKİMEZ ÖĞRENCİLERİMİZ İÇİN BU PAKETİN ÜCRETİ 200 TL OLACAKTIR.)
BU EĞİTİMİ KREDİ KARTINIZ İLE HEMEN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ
Mayıs 2020 Sınavına hazırlık çalışmalarımız 24 Mart 2020 Tarihinde başlayacaktır. Ders videoları ertesi gün sisteme eklenecektir.Üyeliğinizin bitimine kadar izleyebileceksiniz.
Mayıs 2020 Sınavında sınava hazırlanan arkadaşlar , sıra ile arşivde bulunan mevcut videolarımızı izlerken her hafta sonu yapılacak haftalık konu tarama sınavına katılacaklar ve ertesi günü yapılacak olan soruların çözümü proğramına katılabileceklerdir.
20 Nisandan itibaren sorular üzerinden tekrar proğramı ve deneme çözümleri yapılacaktır.
Aralık sınavı için yapılan derslerde sınavdaki 50 sorudan yaklaşık 40 tanesine eğitimde bizzat yer verilmiş oldu. Mayıs 2020 sınavı çalışmalarımızda ise eğitim boyutunu biraz daha artırıp çok daha fazla soru tipini yakalamamız amaçlanmıştır.
Eğitimimize katılan katılımcıların haricen hiçbir kaynağa ihtiyacı olmayacaklardır.Şöyle ki ders slaytları, spot tablo notlar , konu tarama soruları , deneme ve tarama sınavları sistemde bulunmaktadır.
İnteraktif konu tarama , hafta tarama ve genel deneme sınavları verilecektir.
Bakanlığın son sınavlardaki stratejisine bakıldığında C sınıfı sınavlar en az A ve B sınıfı sınavlar kadar kapsamlı sorulmaktadır.Yani C sınavına hazırlanan biri en az A ve B seviyesinde hazırlanmalıdır ki başarıyı yakalayabilsin. Bu bakımdan derslerimizi C ve A, B seviyeleri ile ortak yapacağız.
ABONE OLMADAN ÖNCE MUTLAKA OKUMANIZ GEREKEN UYARILAR İÇİN TIKLAYINIZ
 NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ ?
Ders materyallarımızı her dönem yenileriz.Böylece en güncel kaynaklarla ve sorularla sınava hazırlanma şansınız olur.
Sınava bizimle hazırlanmanızın en önemli avantajı aracı bir kurumla değil bizzat eğitimcilerle muhatap olmanızdır. Malumdur ki bir eğitim kurumu vasıtasıyla alınan eğitimde, eğiticiye soru sormanız gerektiğinde , önce sorunuzu kuruma ileteceksiniz ve kurumda eğiticiye iletecek.Bir zaman kaybı ve verim kaybı olacaktır. Oysa İSG ONLİNE EĞİTİMCİLERİ olarak biz bu hizmetimizi KURUMLARDAN BAĞIMSIZ ÖZEL olarak vermekteyiz.
Whatsapp, sms, mail ve müsait oldukça tel yoluyla sürekli bizimle iletişim halinde olabileceğiniz için sorularınıza anında çözüm sunabileceğiz.

 

 

AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURUP HEMEN BU PAKETE BAŞVURU YAPABİLİRSİNİZ :