Sınavı kazanma garantisi veriyoruz !!!

Belli şartları yerine getiren , canlı paket öğrencilerimize sınavı kazanma garantisi veriyoruz.

Burada şu hususu ifade etmeliyiz ki , sizlerin sınava hazırlık sürecinizde bizlerde rehavete düşmemek, en az sizler kadar sürekli gayret etmek , taşın altına biz de elimizi koymak adına bu garanti uygulamasını yapıyoruz.

Verdiğimiz bu garanti kapsamında aşağıdaki durumlar meydana gelirse , 2019 YILINDA BİZE ÜYELİK GERÇEKLEŞTİRENLERE  BİZE ÖDEDİĞİNİZ ÜCRETİN YARISINI iade edeceğimizin taahhüdünü veriyoruz. 

Taahhüt kapsamında iade almak için gerçekleşmesi gereken durumlar ;

NEDEN  GARANTİ KAPSAMI  SADECE CANLI EĞİTİM ÜYELERİNE VERİLİYOR ?

Kişisel gayret ve performans yeterli olmazsa biz ne kadar  etkin çalışma yapmış olsak bile başarıyı yakalamak mümkün olmaz. Canlı eğitime katılanların anlık performansları günlük takip edileceğinden dolayı daha verimli çalışma yapmış olacağız. Video paket üyeleri ise kendi belirledikleri şekilde çalışma yapacakları için canlı üyeler kadar düzenli takipli çalışma yapamayacaklardır.

                                                  SINAV SORULARINDAN EN AZ 38 ADEDİNİN EĞİTİMDE YER ALIP ALMADIĞI KARARINA NASIL VARILACAKTIR ?

Sınavdan sonra ÖSYM resmi olarak soruları yayınladığında , Her sınav grubunun sorularını CANLI DERSTE hep beraber değerlendireceğiz. Sonuçta işlediğimiz derslerin videoları , deneme sınavları , slayt ve spot notlarımız ortadadır. Beraberce yapacağımız bu değerlendirme dersinde BERABERCE  KARAR VERECEĞİZ.

DÖNEMLİK CANLI PAKET ÜYELERİ DE GARANTİ KAPSAMINDA OLACAK MI ?

Evet dönemlik canlı eğitim üyeleri de bu garantiden yararlanabileceklerdir.

NEDEN  ÜCRETİN TAMAMI DEĞİLDE YARISI İADE EDİLECEKTİR ?

Sizlerde takdir edersiniz ki , her halükarda sonuçta ortada ciddi bir emek olacak .Emek harici bu sistem için dönemlik önemli miktarda maddi yatırım yapmak durumundayız. Bu sebepten bu rakamın bizde kalmasını hak ettiğimizi düşünüyoruz.

NEDEN BU KADAR KESİN GARANTİ VEREBİLİYORSUNUZ ?

6 yıldır sınava hazırlık çalışmaları yapıyoruz. Bir sınav harici yapılan 20 küsur sınavda sınav sorularının en az %70-80  ine yer vermiş olmamız bize böyle bir güvence vermiştir.

AKŞAMLARI CANLI EĞİTİME KATILMAYA MÜSAİT DEĞİLİM AMA GARANTİ İLGİMİ ÇEKTİ . ŞU DURUMDA TAAHHÜTTEN NASIL YARARLANABİLİRİM ?

Bu durumda olan adaylar canlı paketlerden birine durumlarını baştan bize ileterek üye olurlarsa KENDİLERİNDEN GARANTİ İÇİN  CANLI YAYINA KATILMA şartı aramayız.Ancak bu kişilerin her hafta bitiminde O HAFTANIN VİDEOLARINI izleyip bitirme şartını ararız.O HAFTA BÜTÜN VİDEOLARI İZLEMEMİŞ OLURLARSA GARANTİ KAPSAMINDAN HARİÇ BIRAKIRIZ AMA ÜYELİĞİNİ İPTAL  ETMEYİZ.

ÜCRET İADESİ ALMAK YERİNE EĞİTİM PAKETİNİ YENİLEMEK VEYA SÜRE UZATMAK İSTESEM BU MÜMKÜN MÜDÜR ?

İadesi yapılacak aday EĞER İSTERLERSE hiç bir fark ücreti alınmadan mevcut paketlerinin yenilenmesi veya uzatılması gerçekleştirilebilir.

BU GARANTİNİN VİDEO PAKET ÜYELERİNE DE FAYDASI VAR MI ?

Sonuçta bu garantinin amacı para iadesinden ziyade bizde taşın altına elimize koyacağımızın ve performansımızı en üst tutacağımızın  ve rehavete düşmeyeceğimizin bir taahhüdüdür. Bu sebepten bütün üyelerimiz için bir güvence olmaktadır.

EĞİTİM PAKETLERİMİZ  HAKKINDA DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ